HornAndMore.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle

jaki kosmetyk na prezent
Poradnik

Jaki kosmetyk będzie dobry na prezent?

Są różne okazje do obdarowywania się prezentami. Na pewno każdy z nas stał niejeden raz przed trudnym wyborem: co kupić drugiej osobie na urodziny, imieniny, z okazji Walentynek, czy na Święta Bożego Narodzenia? Gdy to pytanie często towarzyszy nam podczas zakupów, warto postawić na praktyczny podarunek. Jednym z rozwiązań są preparaty pielęgnacyjne. Zatem jaki kosmetyk na prezent będzie najlepszy?

Krem do twarzy

Krem do twarzy to upominek uniwersalny – nie dość, że mogą go używać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, to w dodatku producenci starają się, aby mógł spełniać on kompleksową funkcję. Na rynku dostępne są bowiem kremy do każdego rodzaju cery.

Krem do rąk

Środek używany głównie zimą, kiedy pogoda nas nie rozpieszcza, a trudne warunki atmosferyczne (szczególnie mróz i wiatr) powodują, że skóra rąk jest wysuszona, a nierzadko również popękana. Produkt ten sprawdzi się w każdej sytuacji. Panie lubią mieć małą tubkę kremu do rąk w torebce. Dodatkowo substancje tam zawarte pozytywnie wpływają także na wygląd paznokci.

Preparaty myjące

Żel pod prysznic? Peeling do ciała? Chyba każdy z nas ich używa. Jeśli sprawiamy prezent osobie, której za dobrze nie znamy, postawmy na klasyczną emulsję do skóry wrażliwej np. firmy Nivea. Mocno zapachowe żele pod prysznic mogą wywoływać alergię. Ciekawym pomysłem jest zakup peelingu do ciała z dodatkiem czekolady i trufli. Te ostatnie uchodzą za afrodyzjak!

Pamiętajmy, że kosmetyki to zawsze mile widziany prezent. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdego obdarowywanego.

dyrbergkern.pl