HornAndMore.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle

Moda

Trampki męskie w białym lub czarnym kolorze – jak dopasować

Modny outfit to podstawa dla tego, jak inni będą postrzegać Twoją osobę. Chociaż wiele osób powie, że ocenianie przez pryzmat wyglądu jest prymitywne, lecz bardzo często pierwsze wrażenie ma ogromny wpływ na to, jak dalej potoczą się nasze początki znajomości. Nie chodzi nawet o aspekt marki, tylko schludną i dobrze dopasowaną odzież – nawet jeśli nie pochodzi ona od renomowanych producentów, a tym bardziej projektantów.

Przedstawimy dziś niezawodne obuwie, które niezmiennie od kilkudziesięciu lat cieszy się uznaniem i można je uznać nawet za nieśmiertelne. Mowa oczywiście na temat takich produktów jak trampki męskie. Do najpopularniejszych należą modele białe i czarne. Warto jednak zastanowić się, jak skomponować je z resztą odzieży, by zwyczajnie pasowały i nie były problematyczne pod względem utrzymania czystości.

Białe trampki męskie? Tylko na lato

Białe trampki męskie oczywiście dodają mnóstwo świeżości do outfitu. Musisz mieć jednak pełną świadomość tego, że brud będzie osadzać się na nich z niebywałą szybkością. Oznacza to, że sprawdzą się one tylko i wyłącznie w czasie miejskich spacerów i wyjść ze znajomymi do baru w lecie, gdy jedynym zagrożeniem dla nieskazitelnej bieli naszego obuwia, jest jedynie kurz. Spranie błota lub śladów trawy będzie niezwykle trudne.

Czarne, czyli uniwersalne

Czarne trampki męskie można bez problemu założyć dosłownie do wszystkiego. Świetnie będą one pasować zarówno do casualowych dresów, spodni materiałowych, jeansów, szortów, jak i chinosów. Jedynym odstępstwem są spodnie garniturowe, lecz to nie powinno nikogo dziwić – jest to zupełnie inna kategoria garderoby. Trampki męskie w kolorze czarnym (w wersji full black, czyli czarny materiał i czarna guma), będą świetnie pasować zarówno na co dzień, jak i do pracy – nawet jeśli zmuszony jesteś chodzić w koszuli.

Czy ich jakość ma znaczenie?

Oczywiście, że tak. Trampki męskiemożna dostać w naprawdę szerokiej rozpiętości cenowej. Co to znaczy? Otóż są one dostępne zarówno w wersjach po kilkadziesiąt złotych (np. 20), jak i kilkaset złotych (np. 350). Czym się one różnią? Można z czystym sumieniem powiedzieć, że wszystkim, ponieważ trampki męskie z niskiej półki cenowej będą zwyczajnie kiepskie i prawdopodobnie szybko ulegną uszkodzeniu. Z kolei modele droższe będą wyprodukowane z większą dbałością o najdrobniejsze detale, więc świetnie poradzą sobie z próbą czasu lub nawet wytrzymają więcej ekstremalnych sytuacji. Dodatkowo są one wygodniejsze, co z pewnością zauważymy po kilkukilometrowym spacerze.