HornAndMore.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle

Wybielanie zębów sposobem na śnieżnobiały uśmiech
Poradnik

Wybielanie zębów sposobem na śnieżnobiały uśmiech

Śnieżnobiały zdrowy uśmiech jest najlepszą wizytówką człowieka. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób pragnie go mieć. Istnieją różne metody wybielania zębów. Jednak nie wszystkie przynoszą oczekiwane efekty. Warto więc zainteresować się sposobami, które są postrzegane, jako te najlepsze. Jednym z nich jest BEYONDTM

Profesjonalne wybielanie zębów w Poznaniu – stomatologia estetyczna

Za brzydki kolor naszych zębów odpowiadają barwniki ukryte w pożywieniu i napojach. Jedną z metod, która skutecznie radzi sobie z wybielaniem zębów, jest system BEYONDTM. Jest w stanie przywrócić zębom pożądany kolor. Pierwsze zmiany widoczne są już po pierwszym zabiegu. Należy również podkreślić, że jest on bezpieczny i bezbolesny. Zabieg, o którym tu mowa, polega na nałożeniu specjalnego żelu na zęby, który jest aktywowany przy użyciu światła lampy BEYONDTM. Warto też dodać, że jest bezbolesny. Po zabiegu może ewentualnie pojawić się wrażliwość jamy ustnej. Jednak dyskomfort ten zwykle mija już do 24 godzin. W Poznaniu bez problemu można znaleźć gabinet, w którym wykonuje się wybielanie zębów tą właśnie metodą. Wpisując do wyszukiwarki hasło wybielanie zębów Poznań, należy szukać profesjonalnej kliniki, która posługuje się tą metodą i ma w tym zakresie duże doświadczenie. 

Efekty wybielania metodą BEYONDTM

Czas utrzymania efektów zależy od diety i nawyków żywieniowych. Śnieżnobiały wygląd zębów może utrzymywać się nawet przez 2 lata. Dzięki lampie żel szybko wnika przez szkliwo do zębiny, a następnie aktywuje proces utleniania w środku struktury zęba. Metoda ta prowadzi do wybielenia zębów nawet do 14 odcieni według skali VITA. Średni efekt, jaki można uzyskać tym sposobem to 8 odcieni. Zabieg trwa około 45 minut. Tuż po wykonanym zabiegu bardzo ważne jest, aby przez 48 godzin stosować tak zwaną „biała dietę”. Chodzi tu o spożywanie niebarwiącego jedzenia i picia. Poza tym bardzo ważne jest, aby wystrzegać się palenia papierosów. Dobrze jest również unikać picia kawy i herbaty. W przeciwnym razie uzyskany podczas zabiegu efekt, szybko zostanie utracony. Wystarczy zbyt wcześnie wypić herbatę, by na zębach pojawił się osad. Jeśli ktoś nie może lub nie potrafi dostosować się do tych zaleceń, bez sensu, aby w ogóle poddawał się takiemu zabiegowi. 

Wybielanie zębów metodą BEYONDTM lepsze niż wybielanie w domu

Wiele osób poważnie zastanawia się nad zabiegiem metodą BEYONDTM, choć zdają też sobie sprawę z tego, że są domowe sposoby na wybielanie zębów. Warto więc wyjaśnić, że domowe sposoby często są tanie, ale niestety nierzadko bardziej szkodzą, niż pomagają. Wybielanie zębów musi odbywać się pod kontrolą specjalisty, który wcześniej został przeszkolony w kwestii tej konkretnej metody. Przed przystąpieniem do zabiegu, lekarz ocenia stan uzębienia pacjenta, a przede wszystkim szkliwa. Zabieg jest wykonywany tylko wtedy, jeśli nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas kontroli stomatologicznej, czy leczenia zębów, skonsultować to ze specjalistą. Można też po prostu udać się na wizytę, konkretnie w celu podjęcia rozmowy na ten temat. Ze względu na efekty, jakie można w ramach tego zabiegu uzyskać, naprawdę warto poważnie zastanowić się nad wybielaniem zębów tą metodą. 

Wybielanie zębów metodą BEYONDTM cieszy się dziś bardzo dużym zainteresowaniem. Jest to wygodny i zarazem szybki sposób na uzyskanie pięknego uśmiechu. Zabieg jest oferowany w najlepszych klinikach, najczęściej usytuowanych w większych miastach. Dlatego w Poznaniu można bez problemu znaleźć jedną z nich. Najlepiej zdecydować się na tę, która cieszy się pozytywnymi opiniami pacjentów.