HornAndMore.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle

Moda Uroda

Najlepszy tusz wydłużający – w jaki sposób wybrać produkt dla siebie?

Długie zakręcone rzęsy to z pewnością jeden z największych urodowych atutów każdej kobiety. Dzisiaj rzęsy można bez problemu przedłużyć w gabinetach kosmetycznych, fundując sobie dosłownie prawdziwą firankę z rzęs. Można też sięgnąć po zabieg laminowania, który daje bardziej naturalny efekt. Mimo to nadal najbardziej popularny jest po prostu dobry tusz do rzęs, za pomocą którego można wykonać spektakularny makijaż.

Najbardziej popularne rodzaje tuszu do rzęs


Tusz do rzęs to flagowy produkt bardzo wielu marek kosmetycznych. Niektóre tusze mają wręcz bogatą historię, jak chociażby 2000 Calorie od marki Max Factor. To jeden z najbardziej popularnych tuszów do rzęs na całym świecie. Generalnie można przebierać pośród bardzo wielu różnych rodzajów tuszu do rzęs. Na drogeryjnych półka znajdziemy specyfiki między innymi wydłużające, pogrubiające, przedłużające oraz zagęszczające rzęsy. Czasami jeden produkt może spełniać kilka cech, dając wręcz efekt teatralnych rzęs. Poza tym też można kupić w wersji klasycznej oraz wodoodpornej, oraz w różnych kolorach. Wciąż najbardziej popularny jest jednak klasyczny czarny tusz do rzęs. To jeden z tych kosmetyków, po który najczęściej sięgają kobiety bez względu na szerokość geograficzną.

Najlepszy tusz wydłużający


Na jaki tusz do rzęs zdecydować się, jeśli w drogerii lub perfumerii jest tak duży wybór? Lepiej nie wybierać tuszu najtańszego, bo trudno wtedy liczyć na Naprawdę ładny efekt. Tanie tusze do rzęs często osypują się już po kilku godzinach od nałożenia, rozmazują się i zapewniają tak zwany efekt pandy. Warto sięgnąć po tusz z wyższej półki cenowej, którejś z popularnych drogeryjnych marek. Warto polecać tu chociażby Loreal czy Max Factor, markę Maybelline, która w swojej ofercie ma również doskonałe tusze do rzęs. Jeżeli natomiast chce się kupić produkt naprawdę spektakularny, trzeba wybrać się do renomowanej perfumerii.

Dobry tusz do rzęs z perfumerii


Trzeba przyznać, że jakość tuszu do rzęs marek premium, jest zdecydowanie wyższe i zapewnia dużo lepsze efekty. Polecane są między innymi tusze od marki Lancome czy Chanel. Zapewniają one dużo większą trwałość, mają bardziej nasycony ciemny kolor, oraz co najważniejsze, pięknie wydłużają i pogrubiają rzęsy, jednocześnie perfekcyjnie je rozczesując i rozdzielając. Jeżeli dodatkowo zastosuje się na przykład bazę pod tusz do rzęs, efekt może być naprawdę spektakularny. Chociaż tusz do rzęs to jeden z najstarszych kosmetyków, od do współczesnych oczekuje się czegoś więcej niż tylko barwienia rzęs na czarno. Cena gra tutaj rolę, a dużo lepsze efekty osiąga się z tuszem od dobrych marek.