HornAndMore.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle

Moda

Z jakich materiałów produkuje się torebki?

Czy bycie modnie ubranym musi wiązać się z dużymi wydatkami? Oczywiście, że nie! Dziś, w dobie sklepów internetowych i licznych wyprzedaży, można być na topie nie wydając fortuny! Tanie torebki, odzież, obuwie czy inne akcesoria – wszystko to jest dostępne na sezonowych promocjach, których ceny niejednokrotnie są obniżane nawet o połowę!

Z czego robione są tanie torebki?

Materiał, jakiego używają producenci do wyrobu torebek jest jednym z kluczowych elementów wpływających na cenę. Bardzo popularnym i zarazem atrakcyjnym cenowo jest ekoskóra. To tworzywo powlekane poliuretanem lub polipropylenem, które wizualnie wygląda jak skóra naturalna. Co prawda charakteryzuje się mniejszą wytrzymałością, ale stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób nie uznających wyrobów zwierzęcych bądź tych poszukujących tanich torebek.

Alternatywą dla skóry ekologicznej jest bawełna. To kolejny materiał, z jakiego produkowane są torebki, np. z przeznaczeniem na zakupy lub plażowanie. Jest naturalna, z łatwością ulega barwieniu, przez co można z niej wykonać naprawdę zjawiskowe modele. Co więcej, większość jest od wewnątrz dodatkowo usztywniana, dzięki czemu zachowują pełen komfort i funkcjonalność użytkowania. To kolejna propozycja na tanie torebki dla osób, które poszukują interesujących i zarazem niedrogich modeli wzbogacających zawartość damskiej garderoby.

Kolejnym materiałem, z którego produkuje się tanie torebki jest jeans. Modny i jednocześnie ponadczasowy, powracający w wielu odsłonach, a do tego pozwalający na dowolne zestawianie. Wysokiej jakości, gruby jeans okaże się strzałem w dziesiątkę w tworzeniu codziennych, niezobowiązujących stylizacji – i to nie tylko wśród młodych osób. Wystarczy spojrzeć na profile znanych celebrytek i blogerek, aby przekonać się, że moda na jeans nigdy nie przemija…

Niedrogie torebki do pracy – które wybrać?

Idealny model do pracy, czyli jaki? Bez wątpienia pojemny i praktyczny, tak aby możliwe było zapakowanie wszystkich niezbędnych przedmiotów i artykułów. Optymalnie, jeśli jest wyposażony w liczne przegródki i kieszonki, które pozwolą na zachowanie wewnętrznego ładu i porządku. Najlepiej w tym zakresie sprawdzą się shopperki oraz kuferki, koniecznie utrzymane w spokojnych, wyważonych barwach. Uniwersalnym modelem będzie ten w czarnym, pozbawionym zdobień, kolorze. Subtelny i delikatny, w nie narzucający się sposób uzupełni biurową stylizację. Równie dobrze sprawdzi się ten w odcieniu nude. Wielu producentów tanich torebek ma go w swojej ofercie, ponieważ podobnie jak czarny jest klasykiem gatunku – zarówno do pracy, jak i inne okazje.