HornAndMore.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle

zaffiro
Uroda

Termolifting Zaffiro – co to jest?

Zabiegi odmładzające, wygładzające skórę czy liftingi nie zawsze są inwazyjne i potrzebny jest skalpel – niekiedy wykorzystuje się inne metody, jak światło podczerwone w zabiegu termoliftingu Zaffiro. Termolifting Zaffiro – co to jest i kto może z niego skorzystać? Jakie korzyści płyną z liftingu ciepłem i po jakim czasie zobaczymy pierwsze efekty?

Termolifting Zaffiro – wykorzystywana technologia

Zaffiro to nazwa urządzenia wykorzystywanego w wielu salonach piękności. Posiada ona głowicę (do termoliftingu) i drugą końcówkę, do waterpeelingu. Głowica do termopeelingu Zaffiro zakończona jest szkłem szafirowym, co ma wzmocnić emisję światła podczerwonego, by wywołać efekt cieplny, czyli ogrzanie skóry – to właśnie termolifting.

Światło podczerwone ma rozgrzać skórę do temperatury około 65 stopni Celsjusza i wnikać do głębokich warstw skóry. Stymulacja ta sprawia, że kolagen i elastyna (włókna, które odpowiadają za napięcie i jędrność skóry) skracają się, a fibroblasty (ich zadaniem jest produkowanie nowych włókien kolagenowych) są pobudzone do działania i wytwarzania nowych, młodych włókien.

Termolifting Zaffiro – korzyści płynące z zabiegu

Podstawowym celem termoliftingu Zaffiro jest sprawienie, by skóra była wygładzona, jędrna i napięta oraz wyglądała na młodszą i bardziej wypoczętą. Zaobserwować można również wygładzenie zmarszczek. Zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny – towarzyszyć mu będzie jedynie uczucie ciepła, rozgrzania cery. Nie wymaga okresu rekonwalescencji, a na efekty nie trzeba czekać tygodniami. Termolifting można wykonać nawet dzień przed ważnym wydarzeniem i cieszyć się szybkimi efektami.

Termolifting Zaffiro – dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Termolifting Zaffiro to dobry wybór dla osób, które chcą zapobiec oznakom starzenia w sposób komfortowy i bezinwazyjny. Zabieg polecany jest dla osób od około 30 roku życia. Nie niesie ze sobą negatywnych konsekwencji dla zdrowia, gdyż opiera się na ogrzaniu skóry. To lifting nowoczesny i innowacyjny. Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie i zależy od kilku czynników, między innymi od wieku. Zwykle jest to jednak seria od 4 do 6 termoliftingów, by osiągnąć jak najlepszy rezultat. Efekty będą jednak zauważalne już po jednym zabiegu.

Termolifting Zaffiro najczęściej stosuje się na twarz, ale można go wykorzystać, by ujędrnić również inne części ciała – biust, brzuch, ramiona, uda, pośladki, dłonie czy inne partie. Cena zabiegu to około kilkaset złotych – zależy od wybranej części ciała oraz od tego, czy płacimy za całą serię, czy za pojedynczy zabieg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *