HornAndMore.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle

zaffiro
Uroda

Termolifting Zaffiro – co to jest?

Zabiegi odmładzające, wygładzające skórę czy liftingi nie zawsze są inwazyjne i potrzebny jest skalpel – niekiedy wykorzystuje się inne metody, jak światło podczerwone w zabiegu termoliftingu Zaffiro. Termolifting Zaffiro – co to jest i kto może z niego skorzystać? Jakie korzyści płyną z liftingu ciepłem i po jakim czasie zobaczymy pierwsze efekty?

Termolifting Zaffiro – wykorzystywana technologia

Zaffiro to nazwa urządzenia wykorzystywanego w wielu salonach piękności. Posiada ona głowicę (do termoliftingu) i drugą końcówkę, do waterpeelingu. Głowica do termopeelingu Zaffiro zakończona jest szkłem szafirowym, co ma wzmocnić emisję światła podczerwonego, by wywołać efekt cieplny, czyli ogrzanie skóry – to właśnie termolifting.

Światło podczerwone ma rozgrzać skórę do temperatury około 65 stopni Celsjusza i wnikać do głębokich warstw skóry. Stymulacja ta sprawia, że kolagen i elastyna (włókna, które odpowiadają za napięcie i jędrność skóry) skracają się, a fibroblasty (ich zadaniem jest produkowanie nowych włókien kolagenowych) są pobudzone do działania i wytwarzania nowych, młodych włókien.

Termolifting Zaffiro – korzyści płynące z zabiegu

Podstawowym celem termoliftingu Zaffiro jest sprawienie, by skóra była wygładzona, jędrna i napięta oraz wyglądała na młodszą i bardziej wypoczętą. Zaobserwować można również wygładzenie zmarszczek. Zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny – towarzyszyć mu będzie jedynie uczucie ciepła, rozgrzania cery. Nie wymaga okresu rekonwalescencji, a na efekty nie trzeba czekać tygodniami. Termolifting można wykonać nawet dzień przed ważnym wydarzeniem i cieszyć się szybkimi efektami.

Termolifting Zaffiro – dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Termolifting Zaffiro to dobry wybór dla osób, które chcą zapobiec oznakom starzenia w sposób komfortowy i bezinwazyjny. Zabieg polecany jest dla osób od około 30 roku życia. Nie niesie ze sobą negatywnych konsekwencji dla zdrowia, gdyż opiera się na ogrzaniu skóry. To lifting nowoczesny i innowacyjny. Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie i zależy od kilku czynników, między innymi od wieku. Zwykle jest to jednak seria od 4 do 6 termoliftingów, by osiągnąć jak najlepszy rezultat. Efekty będą jednak zauważalne już po jednym zabiegu.

Termolifting Zaffiro najczęściej stosuje się na twarz, ale można go wykorzystać, by ujędrnić również inne części ciała – biust, brzuch, ramiona, uda, pośladki, dłonie czy inne partie. Cena zabiegu to około kilkaset złotych – zależy od wybranej części ciała oraz od tego, czy płacimy za całą serię, czy za pojedynczy zabieg.